Teslimat Koşulları

KARGO&TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :
Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 95,00 TL ve üzeri kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücreti firmamıza ait olup, kapıda ödemeli alışverişlerde 3 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. 95,00 TL nin altındaki kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücreti 5 TL kapıda ödemeli alışverişlerde kargo ücreti 8 TL alınmaktadır.

TESLİMAT :
Ürününüz,saat 16:00 dan önce yapılan alışverişlerde aynı gün,16:00 dan sonra yapılan alışverişlerde ertesi gün içerisinde MNG KARGO'ya verilir.Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir.

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''kargom nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız,kargonuzun hangi şubeye,hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

Bağlı olduğunuz MNG KARGO şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz ModaSelvim.com'a iade edilir. 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Modaselvim.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.